Šaty pre každú ženu

Spoločenské šaty pre moletky

Ak si chcete vyraziť spoločne so svojou polovičkou na spoločenskú akciu, nezúfate nemusíte nijak  chudnúť, ani na seba silou mocou obliekať šaty z pred niekoľkých rokov. Stačí navštíviť napríklad kamenný obchod pre moletky, teda pre veľkosti XXL.

Nemusíte mať obavy, že by ste vyzerali nejako mohutnejšie. Práve naopak schovajú, to čo je treba a zvýraznia to, čo je na vás najkrajšie. Stačí si len vybrať strih, farbu a svoju veľkosť, ktorú tam určite nájdete. Nemusíte sa hanbiť, za svoje číslo, každý predsa nemôžeme byť štíhli. Preto je pre vás vytvorený široký sortiment od renomovaných predajcov.

Každá si príde naozaj na svoje. Obchodov je na Slovensku naozaj veľa, nájdete ich však aj zahraničí. Ak sa odvážite a vstúpite do obchodu určite budete prekvapená pestrými farbami a moderným štýlom, ktorý si môžete dovoliť vziať na seba aj vy.

Vhodné šaty môžu byť napríklad čiernej farby, skombinované s pestrejšou farbou doplnkov. Kabátik by mal byť dlhší, aby nezväčšoval vašu postavu. Vyberajte šaty hlavne s výstrihom do oblúka. Nevoľte si šaty s krátkym rukávom. Volte buď bez neho alebo s dlhým rukávom.  Kabelka a topánky, by mali ladiť s kabátikom. Zvoľte si lodičky na väčšom opätku. Uberú vám pár kíl a predlžia postavu.

A konečne sa nemusíte cítiť iná, ale práve naopak výnimočná.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Šaty pre ženy a deti a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.