Šaty pre každú ženu

Spoločenské šaty korzetové

Korzetové oblečenie je naozaj skvelým doplnkom pre ženy. Prvýkrát kedy sa zapísali do dejín módy bolo 13. storočie. Ženy ich nosili z dôvodu, aby pôsobili naozaj extrémne štíhlo v pase. Preto sa uväzovali tak pevno, že ženy nemohli niekedy ani dýchať, či ohnúť sa. Preto nebolo raritou, keď žena odpadla.

Zvýrazní naozaj, každé ženské telo a vytvorí skvelý dekolt. V dnešnej dobe sa korzet využíva ako doplnok k sukni alebo  ho nájdete vo forme spodnej bielizne. Výnimkou nie sú ani korzetové šaty. Jedná sa predovšetkým o svadobné a plesové šaty. Vyrábané sú zo saténu, krajky alebo elastického materiálu. Mužom sa hlavne dodnes páči, keď si žena oblečenie na seba korzet.

Korzetovými šatami upútate pozornosť na každej spoločenskej akcii. Budete v ňom vypadať naozaj sexy a krásne a ako bonus vám zamaskuje nemilé partie a naopak zvýrazní vašu ženskosť. Korzet je zvyčajne naozaj priliehavý a padne určite každej na mieru. Väčšina korzetov má prekrásne zdobenie. Niekedy môžu obsahovať aj podväzky.

Výhodou korzetu je, že nemusíte mať pod ním žiadnu spodnú bielizeň. Určite si niekedy vyskúšajte šaty s korzetom nebudete spokojné len vy, ale i vaše okolie.

Možno že si korzety tak obľúbite, že si zakúpite aj iný sortiment, ktorí naši aj zahraničný predajcovia ponúkajú. Na výber je napríklad erotický korzet alebo klasický korzet, vhodný na každodenné nosenie.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Štýl šiat a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.